ІншеВсі скаргиВ одинокої пенсіонерки з Чернігівської області видурили пенсійну карту та отримують її пенсію

До “Електронної книги скарг України” написали наша читачка Надія, яка просить допомогти знайомій жінці. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Прошу Вашої допомоги. В нашому селі Чернігівської обл. Носівського р-н. с. Роздольне, проживає Єфремова Любов Григорівна одинока жінка пенсійного віку, яка на даний час живе в антисанітарних умовах, без тепла (дрів) і води без харчів.

Сусід Петренко Петро Митрофанович забрав в неї пенсійну картку та оримує кошти замість Любов Григорівни, вона ходить по селу неохайна хвора, та просить їсти, або хліба.

Староста Борисова Людмила Григорівна села знає про цю жінку та її проблеми, але ніяких дій не робить, в неї своя зацікавленість “моя хата сраю”. Поки вона при владі швиденько продає сільські будинки “чорним рієлторам” має за це великі гроші, та заселяє туди антисоціальних поселенців з усієї України (наркомани, алкоголіки, зеки).

Людям вечером страшно вийти на вулицю. Любов Григорівна дуже чекає на Вашу домомогу, адже їй нікому допомогти в цій скрутній сутуації”, – написали небайдужі.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!