Всі скаргиТовари та послугиВ Одеському супермаркеті “Таврія” маргарин продають під виглядом масла

До “ЕКСУ” написав наш читач із Одеси, який переконує, що замість звичайного і смачного масла в маркеті продають звичайний маргарин. 

“Місто Одеса. Супермаркет “Таврія” в.Суворовський район. Масло пачкове. На морозильній вітрині ціна на ціні, не кожен зможе розібратись, особливо в кого поганий зір. На пачці написано: “Масло солодковершкове селянське73%, дсту4399:2005”. Виробник: ТОВ “Титан” Одеська область, м. Кілія. Вул.Кубишкіна, 1. Вироблено на замовлення “Таврія”.

А тепер, скажіть, будь ласка, чому ніхто не контролює якість молочної продукції? Написано, що масло! А в середині запакований, якийсь продукт із запахом, смаком і консистенцією маргарину. Тільки дістали із морозильної камери – воно розмякло, стало кремоподібною массою. Це просто мар-га-рин!”, – написав наш читач, додавши фотографії цього продкту.

IMG_20160521_160026

IMG_20160521_160041

IMG_20160521_155937

Контакт для журналістів та інспеції із захисту прав споживача: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!