Всі скаргиДержавні органиВ Мукачеві чиновники чомусь не хочуть перетворювати замок Паланок на Державно історико-архітектурний Заповідник

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Степан, колишній заступник директора Мукачівського історичного музею, він каже, що місцеві чиновники не мають наміру слідувати постанові ВР України і надати замку статус Державно-історико-архітекрутрного заповідника.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“П’ятниця, тринадцяте… Великі діячі історії Б. Наполеон, У. Черчіль, не починали ніяких справ, не підписували документів, словом, не бралися ні до яких справ. Я свідомо нехтую цими передосторогами. Представлюсь. ВАРГА Степан Степанович, 72 роки, пенсія 1 711грн. 35коп.

Скоро вже рік, як насолоджуюсь безробіттям, випадковими заробітками, щомісячним торжеством, що вдалось-таки розрахуватись за комунальні послуги, тощо.

За моєю спиною 54 роки трудової діяльності. Закінчив трудову біографію заступником директора Мукачівського історичного музею. Більш детальне знайомство відбудеться, проГУГЛите сайт парламентської бібліотеки, і за посиланням знайдете електронний варіант моєї популярної роботи про Мукачівський замок.

Ще більш детальне, коли вже кореспондент приїде до мене в Мукачево. Усі, неначе, учинили змову, – Тільки стріне з друзів хтось мене, поведе про те, про се розмову, а в кінці (між іншим) натякне, що мені вже працювать не варто, – сімдесят!! – за розум братись час!

Ну, а я все відбуваюсь жартом: – Спочатку в гріб покладу вас! Сьогодні, 14 квітня великий ювілей. Починається 10-й ювілейний рік з того часу -2009 , коли 336 голосами ВР України проголосувала Постанову «Про утворення Державного історико-архітектурного національного Заповідника Мукачівський замок Паланок» (додається Постанова, депутатське зверненя, пояснювальна записка, стенографічний звіт, список поіменного голосування, – все на 26 аркушах одним файлом).

Власне, і скарга моя буде стосуватися різностороннього освітлення протидії місцевих Мукачівських чиновників, які вже 10 років в поті чола протидіють (не сприяють) – протидіють втіленню цієї постанови в життя. Але це велика історія. Я не зможу її описати одним листом. Я володію достатньою документальною базою і є свідком нескінченної низки протиправних, нерозумних дій чиновників і влади на цьому шляху. Всі мої нижченаведені твердження можно легко перевірити. Я маю намір крок за кроком показати дев’ятирічний шлях невдалої боротьби за утворення Державного історико-архітектурного Заповідника (тут і далі – ДІАЗу). Деякі документи я маю в наявності. Деякі слід витребувати, я вкажу, бо мені таких відомостей зі зрозумілих причин ніхто не дасть, навіть, якщо я дуже буду наголошувати на Закон про доступ до інформації. Далі буде!

Дякую”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК