Всі скаргиФінансиВ місті Маріуполь ТОВ Донбас не виплатив гроші жінці за трирічну оренду її землі

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Галина, вона стверджує, що їй не виплатили кошти за трирічну оренду землі. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Мені, Скрипник Галині Григорівні не виплачені гроші за оренду землі за 2014, 2015,2016, 2017 роки. На мої телефонні звернення відповідають, що сплатять кошти лише за умови перезаключення договору.

Пай мені дістався у спадок. 22 лютого закінчується строк оренди з ТОВ Донбас, директор Босий Анатолій Олександрович. Директора було повідомлено, що земля перейде в аренду іншому орендарю. Але, не зважаючи на попередження, мій пай було засіяно озимою.  Я хвора на цукровий діабет. Потрібні терміново ліки. Пообіцяв сплатити все 1-2 лютого, так як відпочивав в санаторії. Наразі слухалку не бере. Крім мене пай не виплатили іще 30 люям. Я зверталася до райдержадміністрації, в Верховну Раду, в облдержадміністрацію – позитивних зрушень немає,” – написала наша читачка Галина.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!