Всі скаргиМедицинаВ Миколаєві розгорнули бізнес на трупах

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач з південного регіону, Ігор стверджу, що аморальні та цинічні ділки розгорнули бізнес на смерті.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Справа у тому, що в Миколаєві діє бізнес пов’язаний з ритуальними послугами.

Так  при смерті будь-якого громадянина на місце події виїжджає поліція, яка фіксує смерть особи, в подальшому до справи підключаються приватні ритуальні фірми, які пропонують свої послуги, одна з послуг полягає  у похованні людини без розтину. Ця послуга коштує від 1500грн., тобто замість вивозу тіла на судову медичну експертизу – його вивозять до міськлікарні Дубки або Володарського у рідких випадках ЛШМД, де всупереч інструкції, щодо заповнення та видачі лікарського свідоцтва про смерть затвердженої наказом МОЗ від 08.08.2006 року № 545 – тіло розтинає патологоанатом. Він розтинає тільки черевну порожнину та завжди дає висновок – серцева судина недостатність.

Далі він підписує лікарське свідоцтво про смерть, за це бере 300грн., потім завідувач лікарні або головний лікар де робили розтин, ставить печатку лікарні  – за це ще бере 500грн. Після чого “свідоцтво про смерть” похоронна фірма передає до місцевих відділів поліції для закриття кримінального провадження.

За цим лікарським свідоцтвом також отримують свідоцтво про смерть у РАГСІ міста, яке передають родині померлого (додаткова плата).

Слідчий поліції не звертає увагу на такі лікарські свідоцтва в зв’язку із тим, що в його провадженні знаходиться велика кількість кримінальних справ та він бажає як швидше від них позбутися, тобто закрити.

Далі справу перевіряє територіальний прокурор, який також не звертає на це увагу – бо, банально, не хоче звертати. На теперішній час це поставлено на потік. В чому порушення зазначених дій: у інструкції щодо заповнення та видачі лікарського свідоцтва про смерть. В п.2.3 вказано що у разі, якщо смерть настала поза межами медичного закладу, лікарське свідоцтво про смерть видається судово-медичним експертом після розтину. У нашому випадку через судово-медичну експертизу проходять лише ті трупи, родини яких не виявили бажання пошкодити голову померлого та за гроші звернулися до послуги розтин у морзі лікарні.

Чим відрізняється розтин тіла патологоанатомом від розтину тіла судовим медичним експертом ? Тим що патологоанатом не пошкоджує голову трупу, тобто взагалі її не досліджує, обмежується лише розтином порожнини, а подекуди і взагалі не проводить розтин.

Як повинно бути за законодавством: виїхала поліція оглянула труп видала родині направлення на СМЕ, після чого слідчий отримав акт розтину, і закрив кримінальне провадження. Для отримання тіла із моргу, родичі беруть в прокуратурі дозвіл на отримання тіла, після того як прокурор переконався у тому, що труп без ознак насильницької смерті.

В місці Миколаєві цим займається лише похоронна фірма «Спец сервіс» є інша назва «Едем», керівник її Белевят Миколай, який залежить від місцевого кримінального авторитета Тітова Михайла прозвисько «Мультик».

Тепер дивіться в чому сенс: пипустимо я доглядаю людину похилого віку за умов отримання її житла після смерті. Я лишив її житті щляхом ін’єкції, щоб прискорити процес заволодіння майном. Приїхала слідчо-оперативна група поліції, оглянула труп без явних ознак насильницької смерті, склали протокол та видали мені направлення на СМЕ. Приїхав представник похороного бюро – я звертаюся до послуги розтину трупу паталогоанатомом, тобто в умовах лікарні за 1500грн. Чи буде розкритий цей злочин? Я вважаю, що ні.

Звернення оформлене належним чином я також направив до ген прокуратури.

З повагою, Могіла І.”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК