Всі скаргиДержавні органиВ Микалаєві відмовляються надавати належну безкоштовну допомогу людині з інвалідністю

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Віктор, який переконує, що над ним просто знущаються чиновники не звертаючи уваги на Закон, який зобов’язує їх дбати про нього. Адже він – людина з інвалідністю!

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“З моїх оббивань порогів різних спеціалістів, які входять в структуру Департамента праці та соціального захисту населення (тобто таких як я) видно, що мені як інваліду, пенсіонеру, ветерану праці, 44 роки рабочого стажу, за що маю посвідчення видане тим же Заводським управління соцзахисту м. Миколаєва, чиновників, які засиджуються навіть в соціальних службах,  ні проханням, ні  скаргами домогтися справедливості від них неможливо, тому я вимушений звернутись до Вас, до журналістів, яких ті, хто порушують закони – хоч трохи поважають або ж бояться за їхню сміливість, справедливість та принциповість.

Звертаючись до цих чиновників я ж не прошу лікувати мене за їхній особистий рахунок, я п’ятий рік прошу надати мені можливість скористатися пільгами ЗУ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» та постанови КМ України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» та інших законів, які стосуються інвалідів та ветеранів праці. В житті відповідно до ст. 7 названого Закону юридичні пільги є, а фактично їх реализувати – тяжко.

Інвалідність в мене: це пошкодження рухового апарату з 1990 року, але  ці 27 років інвалідності до виходу  на пенсію по віку я  працював. Інвалідність визнана ВТЄКом у 1990 році – довічно.

Хочу ще раз мабуть для себе наголосити, що відповідно до закону санаторна путівка на лікування надається на протязі двух років. В підтвердження необхідності лікування в є медичні показання, розроблена та видана мені особисто обласним МСЕКОМ індивідуальна програма інваліда  №508, екземпляр якої знаходиться в Заводському управлінні соц.захистунаселення  м. Миколаєва.

Прошу Вас по моїм скаргам провести журналістське розслідування по правомірності моїх заяв, та неправомірність рішень у відмові мені в першочерговому наданні путівки на лікування головними спеціалістами Заводського управлінням соц. захисту населення, а також у відмові мені в  пільговому зубопротезуванні працівниками міської стоматологічної  поліклініки (постанова КМ України від 04.06.2015 № 389).

Якщо потрібна інша необхідна інформація я готовий її надати. Письмову відповідь прошу надати особисто на руки передзвонивши по вище  вказаному телефону”.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!