Всі скаргиГоловнеФінансиВ мережі обмінників киянці обміняли гривню на фальшиві гроші. За кордоном це виявили полісмени і почалися проблеми

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, яка переконує, що в обмінниках їй дали фальшиві гроші. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“15 грудня 2017 року я придбала екзотичну (не долар чи євро) іноземну валюту в пункті обміну за адресою м.Київ, бульвар Лесі Українки. Про це маю квитанцію.

Даний обмінний пункт проводить свою діяльність на основі Генеральної ліцензії НБУ. Ліцензія є дійсною та не відкликалася. 8 січня мій чоловік поїхав закордон з даною валютою, де й був затриманий поліцією іноземної країни, при спробі розрахуватися даними банкнотами. Згідно законодавства (іноземної країни) було порушено кримінальне провадження щодо цього.

“Банкноти” були вилучені, визнані фальшивими та підлягають знищенню. Надано офіційний документ про вилучення цих “грошей”.

Прошу поширити дану інформацію та посприяти у вирішенні питання, так як мої численні звернення до Поліції, НБУ, ГПУ поки що не дали жодного результату.

Сума збитку від шахрайства більше 50 тис грн. Заява про злочин навіть не зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових рішень, а тому кримінальна справа не порушена (читай нема крим справи – немає ніяких дій з юлку правоохоронних органів).

А тим часом обмінник й далі працює, більше того відділень даного обмінного пункту по м. Київ безліч (більше 100).

Пам’ятайте, обмінники не можуть забезпечити гідного рівня обслуговування та безпеки громадян. Закликаю кожного не купувати/продавати валюту в обмінних пунктах, так як довести їх неправомірні дії неможливо )зі слів Поліції). Крім того підробками може бути не тільки іноземна валюта, але й національна.

Документи долучати до листа поки не буду. Для детальної інформації – пишіть на мою адресу”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК