Всі скаргиДержавні органиВ Кривому розі міліція забула про своє призначення

Лист від нашої читачки, яка звернулася за покупкою в магазин, а їй нічого не продали забравши гроші. Як виявилося така схема поставлена на потік, щодня страждають десятки клієнтів. До “Електронної книги скарг України” звернулася жителька Кривого Рогу, вона переконує, що в місті діє аферистка, яку покривають міліціонери.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Для журналістів є е-мейл контакт:

«В Кривом Роге правоохранительные органы куплены и покрывают мошенников! Речь идет о некой гражданке Оксанич Екатерине, которая с 2008 года обманывает людей, берёт деньги на поставку кафеля и не выполняет обязательства. Очень много заявлений от пострадавших находится в милиции, но никто ничего не делает», – написала нам Світлана.

Вона переконує, що справа не може рухатися з місця, бо у жіночки, яка заробляє на повітрі є впливові знайомства в міліції. «Она ничего не боится, работает без документов, каждые полгода меняет местонахождение магазина. Прошу обратить внимание на моё письмо и привлечь внимание общественности, возможно после этого наши правоохранительные органы не будут игнорировать сложившуюся ситуацию в городе». З відповіді Держспоживінспекції стало відомо, що є ще двоє людей, яким приватний підприємець завинив грошей в розмірі майже 11 тисяч гривень.

dokument

Щоб довести свою правоту Світлана Т. надіслала скан. Копії звернення до міліції, в яких сказано, чомусь, про припинення кримінального впровадження, хоча Держспоживінспекція говорить про додаткові скарги і неповернення грошей цією громадянинкою.dokument2

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!