ІншеВсі скаргиГоловнеВ КМДА новий керівник змушує звільнитися старих підлеглих

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олексій, який скаржиться на свавілля в КМДА, яке розпочалося із приходом нового директора департаменту земельних ресурсів. Він хоче звільнити усі старі кадри, не зважаючи на те, що вони професіонали, що пропрацювали вже не один десяток років. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“В місті Києві виникла надзвичайна ситуація, а саме у Департаменті земельних ресурсів КМР (КМДА). Ситуація пов’язана з грубим зловживанням службовим становищем новопризначеним директором департаменту Оленичем П.С., що проявляється у примусовому та злочинному звільненні працівників за останній тиждень проти їхньої волі, а також розкраданням бюджетних коштів директором, які призначені для виплати заробітних плат працівників департаменту.

Місяць тому мер Києва Кличко В.В. призначив на посаду директора Департаменту земельних ресурсів Оленича П.С. Після цього було видано Розпорядження Київського міського голови від 16.08.18р. №562 про затвердження нової структури Департаменту земельних ресурсів.

Законність цього розпорядження стоїть під сумнівом, оскільки зміна структури департаменту ні з ким не обговорювалася і є власною ініціативою Оленича П.С., а Кличко В.В. просто її підписав. Тобто, ніхто не аналізував – чи буде нова структура департаменту кращою та ефективнішою.
Серйознішим наслідком зміни структури департаменту стало масове незаконе звільнення працівників департаменту (16 осіб і більше). Далі детальніше.

Вже протягом тижня Оленич П.С. виклакає людей і усно змушує їх звільнитися з роботи проти їхньої волі і без законних на те підстав. При цьому звертаю увагу, що Київська міська державна адміністрація не приймала рішення про скорочення штату у департаменті. Навпаки, за останній час число вакантних місць було збільшено.

Звертаю увагу, що існує чіткий порядок вивільнення державних службовців і у відповідності до ст. 49-2 Кодексу законів про працю про вивільнення особу повідомляють за 2 місяці, однак цьому передує пропозиція іншої посади.

Однак Оленич П.С. грубо порушує Конституцію України, ЗУ “Про державну службу” та трудове законодавство. Він у злочинний спосіб хоче забрати у людей робочі місця і пустити голими по світу.

Навіть сьогодні 30.08.18р. Оленич П.С., заручившись підтримкою своїх помічників та продажного кадрового сектору, продовжував наказувати людям звільнитися до понеділка. Зокрема такий злочинний наказ отримав і май батько, який прорпацював на державній службі у департаменті років 15, зірвав здоров’я на роботі і до пенсії йому залишається півтора року. Він виконував роботу за десятьох і не заслуговує такого тваринного ставлення до себе.Оленич П.С. вчиняє цинічне свавілля і ніхто нічого не може вдіяти. Люди залякані і не знають що робити.

У Департаменті земельних ресурсів люди працюють старанно і сумлінно, тим більше, стаж деяких працівників перевищує 10-15 років. Ці люди є кваліфікованими працівниками.

Оленичем П.С. здійснюється моральне пригнічення працівників, шляхом залякування працівників департаменту особисто та через своїх помічників. Звератаю увагу, що ці помічники офіційно не працевлаштовані, нічого не роблять, але якимось чином отримують незаслужену заробітну плату.

Особливо звертаю увагу, що ці особи мають незаконний доступ до ПК “Кадастр”, программа де відображаються всі відомості про землю м. Києві.

Мені розповідали про досить неприємну ситуацію, а саме, що Оленич П.С., не бажаючи займати кабінет попереднього директора, самовільно, без відома та згоди заступника директора Кулаковського Ю.П., виніс його особисті речі та зайняв його кабінет. В цей час Кулаковський Ю.П. перебував у відпустці.

Така поведінка Оленича П.С. є неприйнятною на державній службі, повністю характеризує його як невиховану особу, що суперечить положенням ст. 61 ЗУ «Про державну службу». Оленич П.С. проявив не повагу до людини, яка старша за віком і пропрацювала в департаменті майже все життя.
За серпень 2018 року всі робітники департаменту були залишені без премій. Оленичу П.С. вчасно було подано подання на преміювання згідно з чинним законодавством, але він не підписав його. Проте Оленич П.С. преміював себе та своїх помічників в повному розмірі. Тільки не зрозуміло за які заслуги перед державою та суспільством.

Окрім того Оленич П.С. відмовляє людям у наданні відпусток, навіть якщо дати її відповідають затвердженому графіку даного структурного підрозділу, не надає грошову допомогу та соціальні виплати.
Ті працівники, які вже погодилися на звільнення не отримали виплат (грошова допомога на оздоровлення, виплати на вирішення соціально-побутових питань) за відпрацьований період.

На скільки мені відомо, куратором Департаменту земельних ресурсів є заступник голови Київської міської державної адміністрації – Спасибко О.В. Тобто, ця особа є відповідальною за діяльність Департаменту земельних ресурсів, але він чомусь залишає це свавілля поза увагою.

Беручи до уваги викладене, вважаю, що Оленич П.С. планує реалізовувати корупційні схеми в Департаменті земельних ресурсів щодо відмивання коштів в своїх інтересах, які призначені з видатків бюджету для заробітної плати працівникам.

Тобто людей звільнять, будуть пусті вакантні місця, водночас видатки з бюджету для департаменту не зміняться, і Оленич П.С. за рахунок звільнених людей незаслужено збільшить собі заробітну плату до космічних сум. ЦЕ ЧИСТОГО РОДУ ЦИНІЧНА ТА ВІДВЕРТА КОРУПЦІЯ!!!

Слід додати, що Оленич П.С. є некомпетентною особою в галузі земельного права, в нього немає досвіду роботи в цій сфері. На скільки мені відомо він є родичем якогось чиновника з Адміністрації Президента України.
Вбачається, що Оленич П.С. просто прийшов грабувати працівників департаменту, вчиняє масштабне порушення Конституції України та фактично вчиняє злочин і це все з відома Кличка В.В.

Застосування Оленичем П.С. погроз та приниження людської гідності, з підкресленням своєї посади та «особливого статусу» підриває авторитет державної влади, довіру суспільства до органів виконавчої влади, поширює думку щодо вседозволеності чиновників високого рангу та не відповідає званню державного службовця, що є порушення державним службовцем Присяги.

Мене обурює, що в центрі міста панує корупція, а на посади призначають некомпетентних, корумпованих, не вихованих та жадібних чиновників, які не мають найнижчого рівня правової свідомості та культури і тільки те і можуть, що знущатися над працюючими людьми.

Вважаю, призначення Кличком В.В. некомпетентного Оленича П.С. директором, різка зміна структури департаменту, що призводить до злочинного масового звільнення людей – є чиєюсь чіткою злочинною та корумпованою схемою.

Я прошу Вас невідкладно втрутитися у цю ситуацію та допомогти зупинити це свавілля, оскільки час йде швидко і вже до кінця наступного тижня мого батька і десятки інших людей можуть звільнити у злочинний спосіб, а Оленич П.С. спокійно продовжить набивати свої кармани бюджетними коштами”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!