Всі скаргиГоловнеДержавні органиВ Києві власники гламурного кафе зводять терасу, яка заважає пішоходам та перекриває мозаїку

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Євгеній, який скаржиться на те, що в районі метро Печерськ фешн-кафе порушує усі можливі і неможливі норми, заради будівництва своєї літньої тераси.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“А це вже нахабство найвищого рівня. Є таке відоме в нашому місті кафе «Марокана». Місце куди щовечора на кальян і коктейль злітаються з усього міста красуні, щоб вчепити собі принца на білому мерседесі. Цей гендель для людей, які не мають смаку раніше виносив свою терасу обережно і не стаціонарно. Але цього разу, схоже, вирішили свою конструкцію зробити вічною, забравши у пішоходів місце для пересування, але й це Зе не найгірша, затуливши своєю терасою навічно мозаїку, яка так гарно прикрашала нашу вулицю. Яка, вибачте, особа дала на це згоду? Взагалі за керівництва цього мера столиця перетворилася в якесь провінційне містечко. Будь ласка, поширите цей допис, не будьте байдужі адже у киян забирають їхню красу і простір жадібні бізнесмени!”, – написав наш читач і додав фото робіт.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!