ВідеоВсі скаргиВ Китаї вигадали автобус, якому байдуже на дорожні корки

В Китаї розробили проект нового типу громадського транспорту, пересування якому не завадять корки на дорогах. Портальний автобус був представлений на міжнародній виставці High-Tech Expo, що проходила в Пекіні, передає N + 1 з посиланням на CCTV News. Автобус виконаний по типу портального крана. Він має дві бічні опори, які рухаються по спеціальних рейках, розташованим на узбіччях доріг. Під час виходу пасажирів із громадського транспорту всередині автобуса опускаються шлагбауми, для зупинки руху в цілях безпеки громадян.

Для руху нового автобуса не знадобиться уся смуга для руху, а лишень рейки, які можуть бути розташовані на розмежувальній лінії дороги. Такий проект не передбачає легкодумного, як в Україні, прокладання дороги, адже кожного разу заміна подібного дорожнього полотна буде завдавати істотного удару по бюджету міст, в яких вирішили встановити комфортний для пасажирів засіб пересування.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!