Всі скаргиВ Кіровоградській області затримують субсидії

Найпопулярніші записи

Попри те, що з екрані телевізора лунають про тотальні виплати усім, кому вони необхідні – наша читачка із Кіровоградської області каже зовсім про інше. Її гроші десь заблукали у владних кабінетах.

Ось її лист:

Контакт для журналістів: 0957462063

“Вже другий рік поспіль, коли намагаюсь оформити зимову субсидію в УПСЗН м.Олександрії мене направляють на комісію і відмовляють.

Торік чекала субсидії з січня по квітень доки не зателефонувала на урядову гарячу лінію, після чого виявилося, що на комісію мені взагалі не треба, а субсидія має призначатись на загальних підставах.

Цього року ще краще, звернулась в жовтні – в лютому отримала відмову на підставі того, що я працездатна і на біржі не зареєстрована і ніде не працюю, АЛЕ я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною (дитині 1,4місяці) до 3-х років, я не повинна працювати і на Біржу на тій же підставі не реєструють.

Як я можу надати довідку з біржі або про заробітну плату, той факт, що з липня 2014 припинили платити декретні не означає, що я не в декреті.

На урядову гарячу лінію дзвонила двічі, реакції ніякої, зате по усіх ТБ каналах розповідають “звертайтесь за субсидіями, усім вистачить”, а як мені звернутись?

У мене двоє дітей 8 і 1,4 роки, чоловік отримує мінімалку і допомога при народженні, як прожити з такими доходами? Це така вказівка зверху так субсидії видавати, чи це “местная самодеятельность”? м.Олександрія Кіровоградська обл.

Дякую за увагу! Допоможіть чим зможете, вже не знаю куди звертатись”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК