ІншеВсі скаргиВ Кіровограді замість отримати свій пай – отримують погрози

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Кіровограда, Сергій переконує, що тільки-но отримавши права на свою землю – від приватного підприємця посипалися погрози, а охорона нахабно відгородила землю власника від самого власника.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Мені Карпенко Сергію Володимировичу прийшлась у спадок земельна ділянка сільськогосподарського призначення на території Богданівської сільської ради Знамянського району Кіровоградської області.

Ця земельна ділянка була надана в оренду Агрофірмі ТОВ «Хлібодар» моєю бабусею до 2010 року.

Бабуся померла в 2010 році, договір оренди більше ніхто не підписував. За 6 років я переоформив з бабусі на себе земельний пай та отримав державні акти на землю. Звернувся до керівника Агрофірми ТОВ «Хлібодар» в кінці 2015 року щодо самостійного обробітку мого земельного паю, але отримав погрози в свій адрес, що ніякого паю я не отримаю. В березні 2016 року державні органи Кіровоградської області та Держгеокадастр з виїздом на місце знаходження мого паю визначили ділянку та встановили межі моєї ділянки.

Але не довго я радів, що зможу обробляти сам свій пай. Керівник  Агрофірми ТОВ «Хлібодар» Згривець Р.Ф. дав команду знищити межі та поставив охорону, щоб я не міг обробляти свій пай.

Я добре розумію, свавілля непорядних людей які є при владі та користуються своїм положенням в органах влади, тому Ви – остання надія на допомогу.”

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!