ІншеВсі скаргиВ Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу

Як підприємці об’єднавшись з владою можуть безкарно палити житло сусідам

До «Електронної книги скарг України» написав друг жительки села Калинівка, Макарівського району Київської області. Він переконує, що нахабний підприємець виживає людей, які заважають розширятися його бізнесу: «Сусід Петро Ковбаснюк із районним судом та міліцією тероризують двух бабусь, 77-и річну Поліну та її 93-три річну матір Марію», – пише Антон. Цей сусід вже давно має зуба на сім’ю, які отримали землю біля бізнесу комерсанта-піромана.

Контакт для журналістів: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Працівники Державної виконавчої служби відбирають у людей їхні машини

«З 2001-го року та по сей день Поліна була в суді та інстанціях десятки разів, від Макарова до Київа, щоб припинити терор сусіда. У Ковбаснюка навіть не було туалету до недавна, та всі ходили попід тин Поліни. Протягом цих років Поліна отримала багато погроз, що її “уберуть,” спалять будинок, якщо вона не покине свій дім», – і буквально тиждень тому, погрози справдилися, каже Антон.

«Згорів гараж, сараї для курей, поросят, кіз, та коров. Tварини вціліли, але погоріло багато картоплі на зиму. Вогонь майже перекинувся на хату, на що і було розраховано, але Поліна прокинулась вчасно. Зразу після пожежі, Ковбаснюк через тин питав у Поліни, чи зігрилася вона?», – пише Антон.

Важко повірити, але семидесятирічну Поліну, за словами автора, навіть били. Коли вона попросила приїхати з Росії рідного брата і заступитися за неї – той одразу приїхав, але вже поїхати не зміг:

«У 2003му році прилетів її брат із Самари, щоб заступитись за сестру. Він зразу сказав Петру, щоб той не чіплявся, після чого його знайшли побитого біля шосе на Ніжиловичі. Він не вижив та вмер у Макарівській лікарні.»

І всі ці баталії тривають тільки із-за клаптика землі. « Навіть син Поліни постраждав, Олексій, за те, що він не хотів співпрацювати з Ковбаснюком. У 2009-му році спалили магазин, який належав Олексію та знаходився майже в 10 метрів у бік від Поліниної ділянки. Два роки тому спалили шопу, потравили тварин та продовжують травити собак».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ситуація: Що робити, якщо таксист не має решти?

Антон Яценко, який написав нам листа, зараз знаходиться за кордоном і не може допомогти Поліні. Але просить відгукнутися журналістів і провести власне розслідування.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!