Всі скаргиТовари та послугиЙогурт з тарганом. Про виробника читайте в скарзі (ФОТО)

До “Електронної книги скарг України” написала Тіна, яка переконує, що випивши йогурт виробника “****”, всередині знайшла таргана! (ФОТО)

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Хочу написати про одну історію, яка сталась недавно з моєю мамою. Ми проживаємо в городі Вінниця. Мама купила Біфідойогурт “Волошкове Поле”, вона прийшла додому відкривши зробила глоток і зрозуміла, що щось хруснуло. Вона швидко виплюнула і побачила ТАРГАНА. Це було жахливо. Йогурт був закритий, тоді зрозуміло, що ця помилка, яка була в йогурті могла потрапити лише на виробництві де він виготовлявся.

волошкове поле-йогурт

 

Виробник: ПАТ “Юрія”. Адреса виробника та потужностей виробництка: Україна, 18030, м.Черкаси, вул.Вербовецького,108. В складі нічого не було написано про таргана. Я прошу звернути на це увагу.

волошкове поле тарган-йогурт
Для доказу зберегли йогурт, таргана, чек де куплявся!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!