Всі скаргиДержавні органиВ Іванківському будинку інвалідів 19 років за горілку працює психічно-хвора

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, колишній підопчіний цього будинку інвалідів та людей похилого віку, що під Києвом. Він переконує, що одна із працівниць перетворила її на власну служанку.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

«Із 1997 року функціонує Горностайпільський будинок інвалідів та людей похилого віку, що в Іванківському районі Київської області. І з самого початку проживає у ньому психічнохвора підопічна Корнійчук Марія Максимівна.

Працівниця даного будинку-інтернату Мороз Зоя Іванівна перетворила підопічну Корнійчук на сучасну рабиню Ізауру. Із 6 години ранку і до темна психічнохвора підопічна робить на подвір’ї Мороз З.І. всю чорну роботу. Взамін пані Мороз розраховується із Корнійчук – горілкою. І так не повністю здорова Корнійчук у інтернаті бешкетує, горлопанить, обсипає матюками інших проживаючих, створюючи їм нестерпні умови. Адміністрація Горностайпільського будинку-інтенату (директор-Буц Л.В., старша сестра Савенок М.О., голова ПК Демченко О.А.) повністю не звертають уваги на грубе плорушення закону: використання психічнохворої підопічної Корнійчук працівницею Мороз у корисних цілях та споюванні її, утворенні нестерпних умов для інших підопічних.

Дані факти можуть підтвердити практично всі підопічні. Зокрема: Л.Величко, яка проживає у одній кімнаті із Корнійчук; інваліди О.Садовщиков, В.Макковський, В.Палієнко, А.Булах та багато інших. Це триває цілих 19 років. Скільки ще це буде тривати?

Григор’єв Олександр Петрович, інвалід 1 групи, колишній підопічний Горностайпільського будинку-інтернату, нині проживаю у Ржищівському пансіонаті», – написав Олекснадр.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!