Всі скаргиГоловнеМедицинаВ інфекційному відділені Чернігівської дитячої лікарні застряг хлопчик

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна Анатоліївна, яка скаржиться на маму дитини, яка не може забрати своє немовля. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В інфекційному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні вже близько місяця знаходиться здорова дитина. За словами очевидців, мама Саши (саме так звуть хлопчика) немає на нього ніяких документів.

Хлопчику трохи більше року, він потребує батьківської уваги, але матері його віддати не можуть, з відділення його не випускають, а у персоналу немає ні часу, ні бажання з ним гратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “21 ПРИЧИНА ЧОМУ НАМ ПОТРІБНО НАПИСАТИ СКАРГУ

Я звертаюсь від імені всіх небайдужих мам, які спостерігали цю сумну історію: чому саме в інфекційному відділенні він знаходиться (серед хворих дітей), і скільки ще це буде тривати?”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!