Всі скаргиВ Донецьку почалася війна пасажирів з контролерами

Пасажир наважився зняти посвідчення контролера тролейбуса, той озвірів.

“Відео з контролером і пасажиром – це тільки вершина айзбергу”, – написав на “Електронну книгу скарг України” чоловік, представившись контролером. “Все почалося відтоді, як ці пасажири почали реально провокувати нас. На наші прохання показати квитки – не реагували, коли ми тільки заходили могли нагрубіянити і тікати – це шморкачі, також, нам стало відомо, що на лінії працюють “липові” контролери”, написав І.І. Він стверджує, що ще після того, як на контролерів в Донецьку напали, (18.09.2013 р. – ред) “Ми теж вирішили діяти!”. “А от цей, що знімав останній раз, я його лічно бачив, і скажу чесно – він один з тих провокаторів”. Написав І.І.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?

В спільнотах жваво обговорюють відео з контролером і пасажиром.  Наприклад, Дарина Курінна запевняє інше, начебто той сами контролер вже нападав і на неї: “Мене той самий контролер кілька тижнів тому намагався штрафувати, перешкоджаючи заплати за проїзд і компостувати квиток. Керівництво Донелектроавтотрансу викликало мене на “упізнання”, але не показало фото тієї пари коетролерів, що працювала в той день на маршруті, сказавши, що то були не справжні контролери. І тут я бачу знов його”.

Відео з контролером і пасажиром:


Як пишуть “Новости Донбасса“, керівник комунального підприємства “Донгорелектроавтотранс” Володимир Захаров заявив, що за 8 місяців 2013 року було звільнено 14 контролерів, які дозволяли собі некоректну поведінку з пасажирами. За цей же проміжок часу за власним бажанням звільнився 31 контролер.

Пасажир завжди правий

Також курйозне відео цього тижня радує українців. Блогер, який показав середній палець ДАІшника, у відповідь на те, що вони почали його знімати. Оскільки положення пальців на телефоні, блогеру здалося ображаючим, він у відповідь показав “Приціл для відеокамери”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!