Всі скаргиГоловнеТовари та послугиВ Дніпрі супермаркет вводить в оману споживачів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана, яка скаржиться на супермаркет в якому вводять в оману споживача. 

“Я мешкаю в м. Дніпро, в одному з житлових мікрорайонів міста.

10 серпня цього року я зайшла до супермаркету Varus, що би придбати продукти. В моєму кошику окрім інших продуктів була “шийка копчено-варена вищого гатунку “ДЕЛІКАТЕСНА”. Я не перший раз купляю такий виріб, та приблизно знала його ціну, десь 160-170 грн. за кілограм.

Яким же було моє обурення, коли в чеку я побачила ціну цієї шийки 353,90 грн. Спочатку подумала, що то помилка касира, але пішла перевірити цінник. І там дійсно була ціна вибита в чеку.

І в мене виникло питання:

-Чи то М`ясокомбінат виставляє таку не обгрунтовану ціну, бо аналогічний продукт інших виробників коштує в двічі менше;
– Чи то “спеціалісти” супермаркету, чи може всієї мережі, так помиляються в ціновій політиці.

Я та людина, яка може собі дозволити придбати собі більш-менш натуральний продукт , а не ковбасу чи сосиски, не відомо з чого виготовлені. Але продавати варено-копчений продукт за ціною сиро-копченого – то вже супер нахабство.Чи існує взагалі в державі якийсь орган, який би хоча б контролював ціноутворення на продукти харчування”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!