Всі скаргиОсвітаВ Дніпрі побили школяра, а викладачі не зізнаються

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, мати двох дітей, яка скаржиться на те, що її скраги ігнорують і в міносвіти і самі директори, натякає на кумівство… 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Здравствуйте, моего ребенка 2-класс побили в школе №127, школа пытается скрыть факт травматизма, департамент образования не реагирует, на мои звонки отвечают, что я плохая мать и почему это ребенок не в школе. Хотя они знают, что ребенок травмирован.

На сегодняшний день довели старшего ребенка до нервного срыва, директор не реагирует. ФИО директора: Исаев В.В., в департаменте образования тоже есть Исаева.

Поэтому мои заявления игнорируют… ребенка травят в школе! У ребенка ВЭБ, спровоцированный нервный срыв может стоить жизни старшему ребенку, на лечение младшего ребенка уходит много денег, детей воспитываю сама, детьми занимаюсь, не алкоголичка и не наркоманка.

Обратите внимание на нашу школу, детям школа нравится, а на данный момент моих детей выживают со школы…”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!