ВідеоВсі скаргиВ Дніпрі на журналістів скоїли напад тітушки одного із відомих політиків

На журналістів «Території Закону» напали під час здійснення ними журналістської діяльності.

Що цікаво, одним із нападників, що своєю слиною аргументував свою позицію, виявився політик, громадський діяч, бізнесмен та лідер організації «Народний трибунал» Костянтин Більцан.

Також серед нападників був і Олександр Юровських. Він – жовтнева зірка українського інтернету. Саме Олександр Юровських о 13:00, ледь сидячи на лавиці в одному зі шкільних дворів Дніпра, ледве зміг підвестися, щоб пояснити свій стан у камеру. А потім і взагалі влаштував справжню виставу в дусі п`яничок.

І ця “п`яна зірка” ще й до того ж порушник Закону, він, як заявляють журналісти, також заважав активістам та журналістам організації «Території Закону» робити свою справу.

Згодом журналісти обіцяють оприлюднити відео із усіма обставинами конфлікту, що виникли в той день. І заявляють, що виявили факти вимагань грошей сварки з підприємців Дніпра і вимагачі знаходяться серед фігурантів сварки.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!