Всі скаргиГоловнеДержавні органиВ Дніпрі електронна система випадкого вибору суддей, вибрає одного і того ж суддю чотири рази поспіль

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який скаржиться, що йому все одна й та ж суддя випадає, що приймає одне й те саме рішення. Фарт чи корупція? 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Не засуджуй іншого та не судитимуть тебе. Саме цю біблейську заповідь вподобала собі і бездоганно виконує суддя з розгляду цивільних справ, а за сумісництвом слідчий суддя Ленінського районного суду м. Дніпра – Остапенко Н.Г.

Чотири рази за останні півтора року мені “пощастило” бути розподіленим електронною системою розподілу справ саме до неї на розгляд, і у всіх чотирьох випадках мені було незаконно відмовлено у задоволенні моїх вимог та ще й після тривалого безпідставного та протизаконного періоду затягування та не розгляду справи по суті в решті решт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В ДНІПРІ НА ЖУРНАЛІСТІВ НАПАЛИ ТІТШУКИ”

Незалежна, бо вона аніскільки не залежить від чинного законодавства України, людських моральних принципів та навіть Конституції (залежить хіба що від керівника Дніпропетровської міської прокуратури № 4 прокурора-перевертня О.Ю. Новікова), служителька феміди являє собою приклад юридичної некомпетентності та правового свавілля, докладає не аби-яких зусиль, судійської винахідливості задля того, щоб приховати незаконність замовних або взагалі безглуздих своїх рішень.

Натомість, ми маємо нульову ефективність від звернень за захистом своїх прав та величезну недовіру до всієї судової системи в цілому . У той же час ця суддя регулярно отримує із збіднілого держбюджету чималу заробітну платню наче за бездоганну суцільну працю, користується усіма судійськими пільгами та привілегіями. Тож питання для кожного: А чи потрібні нам такі судді взагалі? Пропоную влаштувати на цю тему форум. Фото незаконних, скасованих пізніше ухвал судді Остапенко Н.Г. у разі необхідності викладу в мережі”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК