Всі скаргиГоловнеВ Чернівецькій області зникли лікарі. Потрібні спеціалісти за 120 кілометрів

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист від жителів Чернівецької області, які звертаються до МОЗу, щоб ті вплинули на критичну ситуацію в їхньому районі.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Потрібна допомога журналістів. Ми жителі Чернівецької обл. Кельменецького району намагаємось донести до Міністерства Охорони Здоров’я свою наболілу роками проблему – у нас катастрофічно не вистачає лікарів.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу ми змушені звертатись до обласної лікарні.яка знаходиться за 120км.від нас.

Пологовий будинок працює без лікаря неонатолога,немає спеціалістів,які вміють підключати до апарату штучного дихання немовлят.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дізнавшись про приїзд президента – Львівські чиновники почали латати дорогу

Немає лікаря кардіолога,окуліста,хірурги довго не затримуються. На ввесь район тільки 3 сімейних лікарі, тай з тих мало толку, оскільки надати хоч якусь допомогу дітям може тільки один.

Лікарня переповнена лікарями стаж роботи яких перевищує 50 років – ці люди не можуть собі допомогти, не кажучи вже про пацієнтів.

Писали ми відкрите звернення до місцевої влади,до Департаменту Охорони Здоров”я, до Міністерства Охорони Здоров’я, зібрали більше тисячі підписів, про те,що нас не задовільняє медичне обслуговування-все без змін.

Тільки не офіційно нам відповіли, щоб якщо можемо, щоб тікали з цього району, якщо ні, то виживали як можем. Допоможіть нам!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!