Всі скаргиНаші новиниВ Чернігівській області побільшає світла

На вулицях Мени з’явиться — 1072 сучасних ліхтарів. Це результат другого етапу проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена», на реалізацію якого Європейський Союз надав півмільйона євро. Очікується, що вже в червні на вулицях райцентру розпочнуться роботи,по заміні радянських світильників.

На реалізацію другого етапу — встановлення сучасних світильників, заміну кріплень та мережі – буде використано понад дев’ять мільйонів гривень.

Примітно, що проект в Мені один із найбільших на території СНД. Подібні проекти на даний час діють в Білорусі там замінять 900 ліхтарів, Молдавії – де рахунок заміні ліхтарів також йде на сотні там 710, і ще порадує нове світло два міста України, один із тепер вже світлих міст – Самбір – місто у Львівській області, там замінять 690

Торік в Мені вже встановлено 124 нові світлодіодні ліхтарі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!