Всі скаргиДержавні органиВ Чернігівській області два заводи труять жителів

«Ми жителі м.Ічні просимо вас допомогти нам у вирішенні проблеми екологічного характеру. У нашому місті поряд з житловими будинками ТОВ «АГРОБУД» і ТОВ «ГОЛДПАК» здійснюють переробку поліпропілену на мішкотару без дозволів на викиди забруднюючих матеріалів. У нас стрімко погіршилося самопочуття почалися проблеми з диханням головні болі алергічні прояви.

В 2015 ми звернулися у Міську Раду з проханням надати інформацію стосовно діяльності ТОВ «АГРОБУД», нам відповіли, що дане ТОВ ніякою діяльністю не займається, а лишень здає в оренду господарюючим суб’єктам.

Як вияснилося на території Агробуд уже 2 роки виготовляють поліпропіленову мішкотару. Так як у нас і наших дітей стало погіршуватися самопочуття, то звернулися до екологічної інспекції у Чернігівський області.

На наше звернення прийшов лист, у якому підтвердилось про порушення і забруднення навколишнього середовища.

dokument2

Після цього листа ми зробили звернення у райдержадміністрацію з проханням викликати ДЕРЖСАНЕПІДЕМСТАНЦІЮ для замірів щодо забруднення нашої території, але допомоги так і не отримали.

А після нашого звернення ТОВ «АГРОБУД» і ТОВ «ГОЛДПАК» (до речі, воно не зареєстроване в нашому місті) просять дозвіл на викиди забруднюючих матеріалів.

Ми занепокоєні тим, які викиди відбуваються на даних товариствах. Всі ці шкідливі викиди накопичуються в атмосфері також у землі і у нашому організмі. Ми дуже занепокоєні тим, що може чекати на нас і наших дітей.

До речі, поряд з цими товариствами знаходиться стадіон де займається дуже багато дітей!» – написали наші читачі.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!