Всі скаргиТовари та послугиВ Черкасах вигадали схему як наживатися на фермерах, забираючи їхній товар і надсилаючи спеціальне СМС

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на шахраїв, що її обманули на майже 7 тисяч гривень. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“7 березня 2018 року( за попередньою домовленістю по телефону) я продала сою у кількості 700 кг на суму 6 650,00 грн, тобто на машину я її від грузила і в той же час прийшла SMS про те, що гроші надійшли на рахунок. Коли я через 30 хвилин перевірила рахунок коштів там не було.

Коли перезвонила людині, яка купляла у мене сою і який представився як Савчук Андрій Григорович, він сказав, що напевно вихідні і в банку якісь збої. Коли закінчилися вихідні гроші не прийшли, я почала знову йому телефонувати. Спочатку він скидав,. А потім прийшла SMS, що він в Черкасах в поліції і коли буде вільний зателефонує, після цього телефон вимкнений, а сьогодні випадково набравши номер відповів зовсім другий чоловік, який сказав, що Савчука А.Г. немає і в той же час я почула збоку голос: “Чого ти з мого номеру говориш».

Ця шахрайська схема зачепила не одну мене, з Черкаської області забирали ще сою в Білозірї, а перевізником був водій смілянської фірми, якому теж не заплатили за перевозку.

Прошу найти шахраїв так відшкодувати збитки фінансові та вже скоріше моральні. Дані ті, що язнаю про покупця: Савчук Андрій Григорович, Ат Золотий колос м. Сокиряне, Чернівецька область, а також по його словам головна фірма знаходиться в м. Миколаєві; телефони 096-515- 00-46,068- 421-73- 82, а також телефон, з якого приходило повідомлення про перекид коштів від ощадбанку 091-955- 13-53.

Номер телефону водія, який перевозив сою і теж є постраждалою стороною 068-020- 21-13, він же може підтвердити мої слова, і в разі чого показати куди відвозив сою”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК