Всі скаргиВ Черкасах поліклініку в яку вклали 400 тисяч забирають депутати

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Черкас. Вона переконує, що місцеві депутати поклали око на золоті метри дитячої поліклініки.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

«Придніпровський р-н міста Черкаси може залишитися без поліклініки!

З кожним роком все більше закривається громадських будівель в місті Черкаси.

На зміну кінотеатрам, музеям і тд. приходять банки, розважальні центри та кафе! Наступною будівлею на шляху місцевих депутатів (зокрема Радуцькому О. та його команді) стала будівля дитячої поліклініки №2.

Під приводом ремонту, будівлю хочуть перемістити мед працівників в іншу будівлю не придатну для перебування мед працівників, діток та батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дніпропетровськ і область накрила хвиля незаконних казино

Так звана “нова будівля” для дитячої поліклініки, в занедбаному антисанітарійному, аварійному стані і навіть без водопостачання.

На сьогоднішній день в дитячій поліклініці №2 уже зроблений частковоремонт, за народні кошти. Вкладено понад 400000грн офіційно.

Але, чомусь, цю будівлю забирають у дітей та медичних працівників на заміну надаючи будівлю в “ненайкращому” стані.

Просимо звернути увагу чиновників, на те, чи законні дії Радуцького О. та його прибічників щодо перенесення дитячої поліклініки №2 де вже зроблений частковий ремонт у будівлю сумнівного стану.»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!