Всі скаргиЖКГВ Черкасах Монастирищенський РЕМ саботує роботу. Люди без світла, а всім по цимбалах

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марина, яка скаржиться на роботу чиновників, що відповідають за світло в їхньому селі. Ті просто саботують її, і не знають, хто за що відповідає. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Хочу подати скаргу на роботу Монастирищенського РЕМу, Черкаської області. Вчора 14.06.2018-за погодніх умов було вимкнено світло, його не було добу – до них телефонували сьогодні зранку о 9 годині-кажуть виїхали.

До села, в якому не було світла, їзди хвилин 7-10, а приїхали вони тільки коли до них зателефонували уже третій раз-об 11 годині. Хіба це робота?

В людей вибачте-все порозмерзалось, робота стоїть-тому шо це село-все заледить від світла… А коли телефонуєш на будь-який стаціонарний номер-відправлюять один до другого…

Відносяться не як до людей це точно. До кого звернутись не знаємо… Хочу, Щоб усі бачили, як працівники халатно ставляться до своєї роботи. Дякую”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК