Всі скаргиТовари та послугиВ центрі столиці на унікальному місці для бізнесу – продавці ще й примудряються не виконувати Закон

До “Електронної книги скарг України” написала Ольга, яка скаржиться на продавчиню, що працює у популярному парку. Навколо конкурентів немає, можливо тому тамтешні продавці впіймали бога за бороду? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Прикрий інцидент стався у парку Перемоги, м. Київ. У кіоску, який продає каву біля виставленої воєнної техніки праворуч, якщо стояти спиною до кургану. Наша сім’я замовила каву та два гарячих шоколаду. Продавчиня в перший шоколад додала помилково маршмеллоу, потім, зрозумівши свою помилку, сказала, що це бонус. Коли я відмовилася брати цю порцію, вона почала витягувати ложечкою при мені цей зефір (маршмеллоу), долила туди води і хотіла, щоб я це забрала. Я відмовилася, і сказала, щоб або зробили нову порцію, або віддали гроші. Продавчиня зробила нову порцію, але не через апарат, а розмішала в стаканчику суміш з додаванням води.

В цей час поруч знаходилися власники цього кіоску. Я описала ситуацію і попросила книгу скарг, але в мене не було з собою ручки. Коли я попрохала ручку у власника, він відповів, що саме для мене в нього ручки нема. А цікаво як щодо пункту інструкції про створення необхідних умов для клієнтів.

Він відмовився надати мені ані прізвище, ані назву приватного підприємства. Як я можу подати скаргу, якщо такі мафи (кіоски) – кав’ярні не видають чеків (тобто немає підтвердження купівлі), не створюють умов для надання скарг і пропозицій (гуляючи у парку я не подумала, що мені може знадобитися ручка). А ще не якісно перероблену порцію шоколаду власник назвав теж бонусом, цікаво, чому, я ж за неї заплатила свої гроші?

Я віддала книгу скарг, так і не зробивши запис. Я забрала цю порцію шоколаду так і не скуштувавши її. При виході з парку ми залишили її у смітнику. На жаль, зіпсованим залишився не тільки шоколад, але й настрій всієї сім’ї. Може це й був бонус. А я й не зрозуміла”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!