Всі скаргиВ центрі Києва у 86 сімей хочуть відібрати гуртожиток

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка зі столиці. Вона переконує, що гуртожиток, в якому вони живуть вже не перший рік ніяк не хочуть приватизовувати, а навпаки – вже думають, як ліквідувати і возвести на його місці свічку-новобудову.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Я не можу сказати, що це скарга – скорше це крик душі.

Я мешкаю за адресою Якіра, 19 це гуртожиток, який знаходиться на сьогоднішній день у стані передачі до комун вл. Міста, так як підприємство ПАТ «Будшляхмаш», що знаходиться на вул Дехтярівська, 26 є власником цього гуртожитку та на теперішній час знаходиться в стані ліквідації. І буде ліквідоване у вересні,так як головний ліквідатор головний адвокат України пан Ковеза А.і.

За плечами якого не одне позорнепідприємство такою є співвласником буд компаній. На сьогоднішній день люди не знають на якому світі вони живуть – ґрунтовних пояснень що до передачі гуртожитка до комун вл ніхто не надає.

Є люди, що говорять про те, що високопосадовці поклали око на цей будинок, тому що земля в центрі Київа дорого коштує ,а люди – сміття, хіба головному адвокату це не під силу?

Допоможіть не лишитися на вулиці 86 сім’ям.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК