Всі скаргиОсвітаВ Бучі знущаються над науковцями

Автор більш як ста наукових праць, ютиться на 11 метрах разом зі своєю мамою.

До “Електронної книги скарг України” звернулася жителька Бучі, Лідія Козар. “Ми стоїмо на квартирній черзі при Бучанському міськвиконкомі на пільговій позачерговій квартирній черзі з 1990 р., але влада наше житлове питання не вирішує”, переконує вона.

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ: 

Тому, їй доводиться працювати на виділених їй раніше 11-ти метрах в гуртожитку. Вона надіслала світлини того місця, в якому їй доводиться жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ДІТЕЙ ТРУЯТЬ БАРВНИКАМИ.МОЗу БАЙДУЖЕ

komnata

Це гуртожиток. Умови проживання, наче в стайні. Облуплені стіни, спільний блок та кухня для трьох блоків, на одну плиту, щоб приготувати поїсти  – претендують близько 25 чоловік.

“Була б дуже вдячна, якби Ви звернули увагу нашого мера на нашу проблему…а то я вже 24 роки стою на квартобліку позачергової черги, як молодий фахівець…уже на пенсії”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В УКРАЇНІ НОВА АФЕРА?”

san-blok

Попри те, що Лідія ледь зводить кінці з кінцями в цьому місці, їй ще доводиться доглядати за матір’ю: “Вона інвалід І групи, учасник ВВ війни. Мати після інсульту нічого не розуміє і кричить день і ніч. В таких умовах не те, писати наукові праці не можна, а взагалі жити”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!