Всі скаргиГоловнеЖКГВ Броварах комунальники глушать будинок своїм обладнанням

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Андрій, який скаржиться на комунальників, які нехтують елементарними правилами безпеки та створюють дискомфорт для життя людей. Все, через обладнання, яке не дає змоги елементарно розслабитися.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Хочу повідомити про неналежну якість надаваних послух організаціями КП “Бровариводотеплоенергія”, “Управління будівництва житлово-комунального господарства” та КП “ЖЕК-4” м.Бровари та про грубі порушення Начальниками вище вказаних КП – про перевищення службових повноважень, службову недбалість, відсутність контролю, приховування фактів, некваліфікованість та бездіяльність.

“Бровариводотеплоенергія” увімкнули обладнання з дозволу, чи без – невідомо, яке знаходиться на балансі ЖЕК-4 насоси за адресою вул.Грушевського, 17 в м.Бровари, чим створили неможливі умови проживання в квартирі 234, оскільки дане обладнання створювало шум та гул, як від своєї роботи так і по рамці опалення та вібрацію на весь будинок, що є небезпечно для життя і здоров’я мешканців будинку та власників квартир.

Згідно замірів, які всеж таки були проведені невідомо як, мінімальний рівень шуму становить 32дБА, що перевищує дозволений рівень 25дБА, але у них порушень немає.

На численні зверення та зауваження, не реагували, відповідають ввідписками що у них все чудово і порушень немає.

Нами було встановлено, що проектна документація виконана за недійсними нормами та правилами і некваліфіковано фірмою-виконавцем з численним порушення ДБН. Було прийнято на баланс з порушеннями нормативно-правових документів та передавалось на баланс з цимиж порушеннями. Відсутні “Заява про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта та видачу сертифіката” “Сертифікат який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта” “Заява про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта та видачу сертифіката” “АКТ готовності об’єкта до експлуатації”.

Обладнання знаходиться в неналежному стані згідно “Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж” та “Правил охорони праці під час експлуатаціїтепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальнихустановок” що створює небезпечні умови для життя мешканців та власників квартир і обслуговуючого персоналу. Були порушені Конституція України ст3,50,56; Закон України про охорону атмосферного повітря ст.21,12,13, Закон Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення розділ 1 ст,2; розділ 2. ст4,7,8; розділ 3 ст,12,13,14,15,22,24; розділ 5 3ст39,41,42. Закон України Про оцінку впливу на довкілля ст2,3,4,5, 6, 7, 9,11,13,14,15; Кодексі України про адміністративні правопорушення глава 13 ст168-1, главу 13-А ст 172-9-2 глава 14 ст182; Закон України Про захист прав споживачіврРозділ II ст4,6,14,15,16,21,23; Постанова від 13 квітня 2011 р. N 461 Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

На даний час були порушені мої права та відбувалось знущання і тероризування моєї сім’ї, оскільки “ІТП” працював від 07.02.19року по 08.04.19року. Деякі однакові документи чомусь у двух різних екземплярах. Але комісія яка була створена міським головою Сапожко І.В від 27.02.2019 перевіряла саме себе з головною ціллю приховати факти своїх порушень та не кваліфікованості, оскільки не змогла знайти жодного вище зазначеного порушення та використовувала невідповідні норми та правила.
Посадові особи перевищили свої повноваження та недбало поставились до своїх службових обов’язків, на звернення чи зауваження у своїй роботі не реагують і приховують факти своєї недбалості та порушень.
Є всі запити та відповіді, які підтверджують все вище сказане”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!