Всі скаргиВ Бразилії заблокували WhatsApp на три дні

Бразильським операторам стільникового зв’язку заблокували доступ до месенджера WhatsApp на 72 години. Це випливає з відповідної постанови суду, повідомляє видання Фолья де S.Paulo.

Причина блокування пов’язана з відмовою месенджера надавати бразильським спецслужбам та правоохоронним органам інформацію про переговори підозрюваних у справі про контрабанду наркотиків. Сам же розробник у своїй відмові посилається на політику захисту даних.

Штраф для місцевих операторів за невиконання припису суду складе близько $143 тисяч на день. Видання зазначає, що великі оператори республіки погодилися дотримуватися вимоги суду.

Судове розпорядження було опубліковано 26 квітня і вступило в силу 2 травня о 22:00 Києва.

Це третій випадок блокування бразильською владою WhatsApp. Попередні постанови були прийняті в лютому та грудні 2015 року з аналогічної причини, проте були анульовані судом вищої інстанції після апеляції телекомунікаційних компаній.

Раніше WhatsApp ввів систему повного наскрізного шифрування всіх даних. Принцип шифрування влаштований таким чином, що сервер не може з’ясувати, які дані проходять через нього – вони доступні лише кінцевим користувачам.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!