Всі скаргиГоловнеДержавні органиВ Білій Церкві правоохоронці штурмом взяли не ту квартиру (ВІДЕО)

Про це повідомляє Електронної книги скарг Білої Церкви” їм написала читачка Олена, яка переконує, що в її квартиру о 7 ранку вломилися спецпризначинці з автоматами і провели обшук. Як виявилося згодом – вони помилися адресою. 

“Ось так близько 7 години ранку до мого будинку вірвався “Омон” та працівники поліції,щоб провести обшук,по ухвалі суду,в якій зазначено будинок по вул.Тімірязева 31, але ми проживаємо по вул.Тімірязева 31 кВ.2.”, – написала Олена.

Співробітники так сильно хотіли знайти фірму, яка займається спец.майданчиками, які зберігають тимчасово затримані транспортні засоби, що вдерлися у квартиру нашої читачки, без пояснень почали проводити обшуки в квартирі і… нічого не знайшли. Тільки після зрозуміли, що адреса до якої вони навідалися – відрізняється від тієї, куди їм потрібно було.

“Я не встигла відчинити двері свого будинку, як вони увірвалися і почали кричати і бігати по будинку! Я їм почала кричати не будуть і не лякайте мого 4 річного сина, у нього слабке серце і від переляку може статися непоправне, але вони на це не зважали. Аж поки я їм не пред’явила документи, що моя дитина-інвалід. Також коли дитина прокинулась і йшов обшук, майор поліїї Крамар М.О., дістав свою табельну зброю і дав моїй дитині гуляти нею. На що я йому сказала, хіба це можна-він сказав нічого страшного!”, – додала наша читачка.

Із власних джерел нам вдалося дізнатися, що шукали правоохоронці директора державного підприємтсва Міністерства Внутрішніх Справ України “Розвиток” Галалу Ю.О. Ухвалу щодо проведення обшуку та вилучення печаток та документів виніс Васильківський міськрайонний суд Київської області. Справа №362/6020/17

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!