ІншеВсі скаргиВ «Азові» карають незареєстрованого бійця

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що незареєстрованого бійця АТО карають в «Азові», незважаючи на язву.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Проблема моя в тому, що мій хлопець, Журавльов Олександр Миколайович, є учасником АТО вже другий рік, але тільки неофіційно. І це незважаючи на те, що був поранений на Майдані, а потім ще й коли був у Правому Секторі розвідником ледь не загинув. Зараз він у рядах батальйону «Азов».

Їх відпускають раз на три місяці додому на 10 днів. На мою думку, людина, яка витримує таке психологічне навантаження, повинна бувати вдома більше.

А зараз його «покарали» – помістили в якесь жахливе приміщення з туалетом в кімнаті. Як таке може відбуватися? Адже він навіть не зареєстрований, чи може полк «Азов» карати людей, які до нього не належать офіційно?!

Це б не було так сумно, коли б у Сашка не загострилась язва, яку він лікував 2 місяці тому, проте це нікого не цікавить. У пошуках допомоги я натрапила на Ваш сайт, буду вдячна за допомогу чи пораду”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!