Всі скаргиТовари та послугиФінансиВ автошколі «Магнолія» нема хабара – нема водійських прав

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в автошколі «Магнолія» не приймають іспити на водійські права без значного хабара.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Я навчалася у автошколі «Магнолія». Посвідчення водія так і не отримала, оскільки за внутрішній екзамен директор автошколи Бакаляров Віктор Ігорович вимагає хабар.

Так, гроші за навчання я заплатила 28 лютого 2015 року. Десь через тиждень в автошколі проходив внутрішній екзамен. Але я стояла на морозі, чекала, доки дійде моя черга складати екзамен, і до мене підійшов інструктор та спитав, чи буду я давати 2000 грн на внутрішній екзамен. Тобто чи принесла я йому хабар.

Я відповіла, що не принесла, і він сказав, що в мене ніхто не буде приймати екзамен. Так само трапилось і з теорією. Проблема в тому, що вже липень, за навчання у лютому я віддала 3000 грн., а посвідчення водія так і не отримала.

Коли я сказала директору автошколи, що звернусь в прокуратуру, він погрожував мені, що я ніколи не отримаю посвідчення водія, оскільки в нього є зв’язки у ДАІ”. 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!