Всі скаргиМедицинаВ аптеках Полтави відмовляють в безкоштовних державних ліках. Життя дитини під загрозою

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, яка скаржиться на те, що в державних аптеках їй відмовляють в безкоштовних ліках, які необхідні для її дитини. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день! Прошу допомогти набути розголосу мрій проблемі, інакше не можу боротися з безладом у нашій державі! Наш міністр охорони здоров’я хизується тим, що в дію увійшла програма “Доступні ліки”. Я б сказала в одному місці прибуло в іншому убуло! Моїй дитині відмовляють у отриманні безкоштовних ліків за рецептом. Навіть вже те, що чоловік прийшов до державної аптеки з рецептом і йому не видали ліків уже є правопорушенням!

А те, що ми маємо повне право на ці ліки прописано у постанові КМУ 1303 ( зокрема діагноз вдкн і сам препарат є у переліку безкоштовних), а також у постанові КМУ 160 про орфанні захворювання!

Моя історія про те, як я добивалася цих ліків у корумпованій Полтаві розпочалась давно і навіть колись увінчувалась успіхом, але видно комусь це було не вигідно. В мене є безліч листів і відписок з МОЗу та нашого департаменту охорони здоров’я. Писати все дуже довго, дитині ці ліки життєвонеобхі!

Як так, що законні права громадян в Україні ніби є, але ніхто на них не зважає! Комусь видають таблетки від тиску, напевно, щоб бабусі за них голосували, а дитину до 3 років з орфанним захворюванням позбавляють від прав і права на життя!!! Більше немає сил одна надія на вашу допомогу! До того ж скрізь по Україні діти з таким діагнозом отримують ці ліки без проблем, у Полтаві – в іншій поліклініці і іншій держаптеці одна дитина теж! А ми виявляється живемо в якомусь особливому беззаконному районі міста! Скарги до департаменту охорони здоров’я Полтави нічого не дають! Просто “футболять””, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!