Всі скаргиГоловнеТовари та послугиВ Алло знову порушують права споживачів. На цей раз потрапив в немилість військовослужбовець

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Євгеній, він скаржиться на відому мережу магазинів “Алло”, в якій йому не повернули телефон на вимогу, чим порушили Закон України “Про права споживача”. Просить журналістів або юристів втрутитися в цю ситуацію. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Мене звати Євгеній. Допоможіть добитись справедливості, а саме, повернути кошти, або обміняти телефон в магазині “АЛЛО”.

10.01.2019 моїм батьком був придбаний телефон (оформлявся в розстрочку на тата, так я є діючим військовослужбовцем, і мені не один банк не надає свої послуги). Протягом 13 днів, було виявлено, що телефон має деякі проблеми.

Звернувшись в магазин, мені запропонували його відправити в сервісний центр (продавець відмовив в обміні, так як на його думку телефон мав мілкі потертості).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід. Як я повернув телефон за 15 хвилин в “Алло””

Через 7 днів сервісний центр, Крок-ТТЦ, повернув телефон з Актом, що він має механічні пошкодження, та відмовою в гарантійном обслуговуванню. В магазині мені просто віддавали телефон без ніяких змін.

Мною була написана заява на директора ТОВ “АЛЛО”, а також я відмовився забирати телефон до отримання відповіді від директора.

Після чого я зателефонував на гарячу лінію магазину, де мене консультант убив геть своєю відповідю (якщо телефон працює в режимі розмови більше 5 хвилин, то він вже не повертається), та залишена заява.
Допоможіть Будь Ласка!”, – написав він.

Подібних скарг на магазин “Алло” в різних регіонах у нас назбиралося вже понад 10. Ознаймотеся із ними, перед тим, як віддати перевагу для покупки гаджетів в цій мережі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!