Всі скаргиОсвітаУжгородську школу де проводили ЗНО замінували, а перездати без наслідків – не дають

До «Електронної книги скарг України» написали батьки дітей, що стали заручниками невдалого жарту – замінування школи де здавали ЗНО обернеться складнощами із запланованою вступною кампанією до ВИШів.

ОСЬ ЇХНЄ ЗВЕРНЕННЯ:

“Шановна редакціє. Сьогодні в Ужгороді стався інцидент із ЗНО. Є прислів’я, що коріння науки гірке, а плоди солодкі, але сьогодні перша частина прислів’я справдилася на всі 100%. Завтра, ми, батьки дітей, які писали ЗНО, будуть  звертатися  з офіційним листом до міністра освіти та науки. Але, якщо Ваша ласка, прочитайте наш пост на ФБ, який ми скопіювали, щоб ввести вас в курс справи. Ситуація дуже нагальна, оскільки ні в одрному із ЗМІ не було об’єктивно освітлено подію, а де подію озвучувалася, там навмисне замовчувався факт, що дітям заборонили дописувати роботу. У дітей просто відбирають право на освіту,не говорячи вже про те, що медалі, і навіть атестати до яких вони йшли одинадцять років, їм  вже не світить отримати на випускних. Просимо посприяти нам у вирішенні проблеми, доводячи її висвітлення до широкого загалу. Просимо підняти питання, хто понесе відповідальність за халатне відношення до проведення сесії ЗНО. Дякуємо за порозуміння.

Батьки, діти яких пройшли  стресовий етап підготовки і здачі ЗНО, зрозуміють мої емоції. Сьогодні випускники шкіл писали ЗНО з української мови. Донька писала В 19 школі. Іспит пишеться три години. Через дві години після початку поступив дзвінок про замінування школи. Дітей попросили здати чорновики і вийти з приміщення і повідомили, що вони мають в запасі ще одну годину, і після проведення оперативних робіт зможуть дописати ЗНО.

Після обшуку школи, дітей повернули в аудиторії, але заборонили дописувати роботу, тим самим порушили правила проведення іспиту. Запускали дітей, перевіряючи металошукачами, хоча до екзамену допускали без них. Питається, для чого стояла охорона і наряд поліції, які не створили небезпечні умови до проведення іспиту і повз яких змогли пройти і замінувати школу? Запустили дітей лише для того, щоб вони написали заяви про те, хто з них потребує додаткової сесії через місяць, а хто здає роботу наразі в такому незавершеному стані, яка вона є. Батьки, які вже поприїжджали до школи, зайшли в фойе вияснити, чи можуть неповнолітні діти без згоди батьків, не вияснивши обставин, писати заяви.

На що директор школи в істериці кричала: ‘’Вийшли вон, у вас також будуть претензії до мене, якщо кишки ваших мертвих дітей розкидають по школі?’’

P.S.

Додзвонившись в центр ЗНО в Івано-Франківську, ми просили піти назустріч дітям, які не винуваті в цій екстремальній ситуації, анулювати ЗНО і повторно повторити його в найближчі дні.

Почули відповідь, що вони некомпетентні в цьому питанні, взагалі є повторна сесія 14 червня, атестати ж зможуть видати тільки в липні. Це віддетермінування не дає змогу поступати вчасно в обрані заклади. Не говорячи вже про те, в якому стресі будуть знаходитись наші діти ще місяць в стані очікування.” – написали батьки.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!