Всі скаргиУтримувач будинку «Кийградсервіс» забув про мешканців

До «Електронної книги скарг України» написала наша читач Андрій з Києва, він переконує, що ті, хто отримують гроші від мешканців – забули про них і не прибирають, не міняють лампи, а будинок майже довели до аварійного стану.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  

Скарга про вчинення адміністративного правопорушення за статтею «Порушення нормативів забезпечення населення комунальними послугами» за адресою м. Київ, вул. Щербакова, 66а, керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва, Товариство з обмеженою відповідальністю «Кийградсервіс», які здійснюють утримання будинку, порушує вимоги Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджені наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 року № 76, законом Украины «О жилищно-коммунальных услугах».

Кроме того нарушает и постановление Кабинета Министров №529 «Об утверждении Порядка формирования тарифов на услуги по содержанию домов, сооружений и придомовых территорий и Типового договора о предоставлении услуг по содержанию домов, сооружений и придомовых территорий», Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

На неоднаразові скарги мешканців так і не проводиться прибиранняпри домовоїтерриторії,лестничных клеток, не проводиться Дератизация. Дезинфекция, поливка дворов, клумб и газонов, лампи освітлення не міняються все за власний кошт.

6 під’їзді потребує капітального ремону, вхід у підвал закритий не дверим, гратами, що пропускає сморід комах, велику кількість тепла, на стінах тріщини ніхто не штукатурить – прошу допоможіть усунити недоліки, з повагою мешканці будинку!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!