Всі скаргиДержавні органиУсі справи відповідача розглядають ті самі судді

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Григорій, котрий переконує, що справи, де відповідачем є сільська рада чи голова сільради розглядають одні і ті самі судді, яких читач підозрює у корумпованості та упередженості.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Чомусь всі адміністративні справи в яких я є однією із сторін, а саме:

адміністративна справа №369/11549/14-а ( за позовом Прокопенко Григорія Васильовичадо Софіївсько-Борщагівської сільської ради шостого та сьомого скликання Києво-Святошинського району Київської області третя особа – Управління Держземагенства у Києво-Святошинському районі Київської області про визнання незаконним та скасування рішень Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області №25 від 29.04.2013 року, №7 від 05.07.2013 року та №21 від 14.01.2011 року та зобов’язання вчинити певні дії) та по адміністративній справі №369/8430/15-а за позовом Пасічнюк Ольги Сергіївни до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області треті особи – Мудрий Іван Васильович, Прокопенко Григорій Васильович, Зінченко Лідія Павлівна про визнання незаконним та скасування рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області №1 від 11.06.2012 року 1 сесії 7 скликання та зобов’язання вчинити певні дії )

ДИВНИМ ЧИНОМ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО СУДДЕЙ МАСЛІЙ В.І, РОЗВАЛЯЄВА Т.С, ЧЕРПІЦЬКА Л.Т. В адміністративній справі №369/11549/14-а Маслій В.І. виніс Ухвалу згідно якої незахотів навіть відкрити касаційне провадження. Також по адміністративній справі №369/8430/15-а судді не хочуть брати самовідвід.
Це не перший випадок, що саме на цих трьох судів ЧОМУСЬ ПОТРАПЛЯЮТЬ ВСІ АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ, ДЕ ВІДПОВІДАЧЕМ Є СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДТП біля Охтирки

У адміністративній справі № 756/3024/15-а (провадження №2-а/756/118/15) за позовом Фоміної Елеонори Борисівни до сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого скликання Києво-Святошинського району Київської області Кудрика Олеся Тимофійовича про зобов’язання сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого скликання Києво-Святошинського району Київської області Кудрика Олеся Тимофійовича надати достовірну, точну та повну інформацію на запит про публічну інформацію та винести нове рішення,
яким зобов’язати сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого скликання Києво-Святошинського району Київської області Кудрика Олеся Тимофійовича надати достовірну, точну та повну інформацію на запит про публічну інформацію та вчинити дії СУДДЯ МАСЛІЙ В.І. НЕ ВІДКРИВ КАСЦІЙНЕ ПРОВАДЖЕННЯ (відмовився навіть розглядати).”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК