Всі скаргиТовари та послугиУкрзалізниця не опалює вагони потягів

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Неоніла, котра переконує, що температура повітря в одному із потягів не перевищувала +5°C. За словами читачки, вікна у вагоні замерзли ізсередини, а провідники будь-які скарги та запитання ігнорували.

Ось її лист:

Контакти журналістів: 

“Хочу поскаржитися на відсутність будь яких умов для перевезення пасажирів приміським потягом Ходорів-Львів. Я часто змушена їздити цим поїздом і порівняно низька температура в вагонах вже не викликає здивування, нема слів щоб описати стан туалетів. Але сьогодні в потязі #6065 що прямував до станціі м. Львів зі станціі м. Ходорів 22.01.2015р о 5:13 ранку, при вуличній температурі -16 було повністю відсутнє опалення!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВДВС вже кілька місяців не видає замовлену довідку

Температура в вагоні сягала +5 градусів при мінімально допустимій +17. В процесі руху поїзда шибки вікон поступово наглухо замерзли зсередини, що свідчить про спадання температури протягом руху і виключає будь-яке постачання теплого повітря в вагони. Це також повністю дизорієнтувало людей в плані місця зупинки потяга.

Відсутність опалення неодноразово спостерігалась і в інші дні, на що провідники кожного разу відповідали однаково: “Нам теж холодно”. Мама-пенсіонер з хворим серцем якраз добиралась на прийом до кардіолога. Після поіздки не вічувала ніг ще протягом пів години. На зауваження про холод провідник відповів, що це максимальна можлива температура в вагоні при такому морозі.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!