Всі скаргиГоловнеДержавні органиУкраїнку три роки намагаються долучити до терористичної організації

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка переконує, що мала зв’язки із терористами, які хотіли підірвати Ейфелеву вежу. Хоч і мало віриться в подібні закиди, але історія цікава, як мінімум, журналісти, можуть самотужки перевірити і підтвердити або спростувати цю скаргу. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Я Громадянка України, але постійно проживаю у Франції. Починаючі із 2015 року потерпаю від провокацій з боку терористів, які намагаються долучити мене до терористичної діяльності. На жаль, поліція Франції не відреагувала на мої скарги.

У 2015 році мій колишній чоловік француз викрав нашу дитину із нашого спільного помешкання. Він зробив це під впливом двох російськомовних осіб, які вдерлись до нашої квартири.

Суд Франції під впливом інсинуацій, присудив виховання дитини моєму колишньому чоловіку, який потерпає від алкогольної залежності та психічної хвороби.

Соціальна квартира також залишилась за ним. Суд на той час дав мені кілька місяців для того, щоб я знайшла інше житло. Після цього я, випадково, познайомилась із Людиною на ім’я Юрій Кузнецов. Він був людиною, яка намагалась організувати терористичний акт у Парижі. Він мав інформацію про те, що протягом мого навчання на Україні я маю необхідні знання та можу спроектувати балістичну ракету.

Квартира у якій я на той час знаходилась була на відстані 1.5 километра від Єйфелевої вежі, ця вежа була ціллю теракту. Юрій Кузнецов намагався шантажувати мене погрожуючі моему життю та життю моей дитини. він намагався змусити мене запроектувати та допомогти йому створити розумну керовану балістичну ракету. до цого поекту були долучені інші люди які також мали специфічни вміння. Одна людина мала зробити начінку для боеголовкі той ракети , а інший знайомий із компьютерними технологіями мав допомогти із контролем та навігаціею. Сам Юрій Кузнецов був артелірістом та брався виконати технічну сторону проекту. Я одразу відмовилась приймати участь у терористичній діяльності . Незважаючи на те, що я дійсно мала дуже великі підстави бути вкрай незадоволеною тим що відбувається зі мною та моею донькою але це не могло навіть бути предметом розгляду. Я казала Юрію Кузнецову що не маю необхідних приладів для керованого прольоту ракети . На що він запропонував зняти їх із дитячого вертольоту. На той час дрони не буди так поширені як зараз. ціль того терористичного акту призвести економіку Франції до занепаду. час був вибраний досить вдало- він планував зробити теракт під час святкування Різдва.

Так як поліція Парижу була вже настроена проти мене через численні скарги через те що мій колишній чоловік ховав від мене дитину, я вирішила спочатку написати листа моему адвокату. на наступний день після написання цього листа мене виселили із квартири.
Тим не менш провокації що до спроб залучити мене у терористичну діяльність продовжуються. я ніколи не поширювала ніяку інформацію про себе. Практично тримаю у секреті то що я вчилась на інженера . але кожне нове знайомство може швидко обернутись у знайомство із терористами. Так одна моя знайома колумбійка познайомила мене із латиноамериканськім бужістом- то е інша назва террориста . а африканській знайомий агітував створювати летаючі системи для Мозамбіка . Я спробувала звернутись у поліцію із скаргою , але Поліція Парижу проігнорувала мої слова та навіть не прийняла заяву.
Я думаю , шо до того що трапилось зі мною та моею дитиною причетна якась сила або терористична организация.
у Франції твориться повний безлад . є багато противоботствуючих політичних сил. я и моя дитина е незахиценими .
Я маю на Україні хворого батька ти інших членів сім’ї. Я не можу в’їхати на Україну через заборону для моеї дитини покидати теріторію Франції, крім того мою дитину тримають спеціальні социальні службі, акі не хочуть навіть виходити на контакт за мною через те ,що вони отримують великі кошти на утримання доньки. Нормальна красива розвинута дитина перестала розвиватись через розлуку із мамой- зі мною.”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК