ІншеВсі скаргиДержавні органиМедицинаУкраїнець злидарює в Португалії не перший рік

До “Електронної книги скарг України” написав Василь. Чоловік розповідає свою історію про те, як він уже багато років не отримує належного лікування та виживає за мізерні кошти у Португалії. Чоловік скаржиться на бездіяльність як Португальських інстанцій, так і Української сторони. Чоловік просить про допомогу.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“В Португалії тимчасово перебуваю вже 14 років.Працював на місцевій фабриці з відбілювання та фарбування одягу. Умови на роботі були вкрай жахливими. Мій цех не дарма називали хімічним. Тяжка рабська праця по 13 год.кожного дня. Відпочивали тільки 3 дні в році. Де я і захворів багатьма професійними хворобами.

Лісабонське центро з проф захор’ювань в 2009 визнало тільки хворобу одного плеча на 10 процентів. Суд по роботі також не признав, а Апеляційний суд м.Порто анулював це рішення і направив по другому разу в першу інстанцію. Там знову одинакова відповідь. Тоді я звернувся в наше Консульство в м.Порто за допомогою, що можу підтвердити письмовими заявами та віповіддю консульства. На цей час гр.Коваль В.В.передавав Консульство Г.В.Роговець. Обидва вони продали мене португальській мафії. По їхній просьбі мій адвакат пропустив срок другої апеляції. Зараз Орден Адвокатів розглядає процес притягнення до дисциплінарної відповідальності того адвоката, що не вчасно зробив апеляцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винні у вбивстві уникнуть відповідальності

Так ось цей адвокат дуже часто заходить в консульство, а гр.Роговець пожимає йому руку і завір’яє, що він не допустить до цієї відповідальності, після якої я зміг би продовжити цей впущений термін.  Та я не знав, що тут така дискримінація, відсутність правосуддя та справедливості. Багато років існую тут на 42 € в місяць. Я постійно в голоді та холоді. Не завжди маю питтєву воду. Не говор’ю про інші нужденні недостатки. Нема такої інстанції, куди би я не звертався за допомогою. Президенту і Прем’єр-Міністру та Кабінету Міністрів моя ситуація байдужа.

На цей загальний дохід неможливо дальше тут виживати.Моєї ніщети вистачає за місячний проїздний білет в громадському транспорті і ще 5 € дозволяю собі кинути на телефон (це не розкіш за 20 євро,а потреба).А вже про інші нагальні і нужденні потреби нема що говорити. Інших субсидій ми не отримуємо (нам постійно відмовляють).Так мучитися нікому не побажаємо. Дружина в 62 роки і мати п’ятьох дітей, які просять в нас допомоги-не має більше сили робити.

Всі чекають моєї смерті. Тоді зникнуть проблеми зі мною. Як мені нещасному добитися заборгованої пенсії, коли мене позбавлено адвоката та належного лікування.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!