Всі скаргиТовари та послугиУкраїнці почали оскаржувати в судах “вічну молодість”

Під гіпнозом брали косметику в кредит – так не чесно, переконані українські жінки
«Електронна книга скарг України» нещодавно писали про диво-центр, який пропонує українкам омолодитися за допомогою їхньої косметики. На процедури потрібно було приходити із паспортом і бажано із грішми. В матеріалі: «На українцях почали заробляти пропонуючи вічну молодість» наша читачка скаржилася на салони краси «Aqua Mineral». «Под психологическим влиянием женщинам оформляют кредит на очень дорогую косметику! От 2000грн до 20 000грн! Все пострадавшие женщины говорят, что договор был подписан в состоянии не дееспособности! Потому как они не могут себе позволить купить крем за 100грн, а в итоге получается, что подписали договора на такие большие сумы», – написала Христина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:”Українцям пропонують заробляти на сонці – збережіть чеки, знадобляться.

І от результат у вітчизняних судах взялися за подібні справи. В реєстрі судових рішень з’явився перше рішення: киянці присудили виплатити не тільки майже 8 тисяч гривень, які вона витратила на омолоджуючу косметику, а й 1.5 тисяч гривень пені.
Хоча сама компанія, запевнила журналістів видання «Вести», що все це не правда – це боротьба конкурентів. «Ніхто нікого не змушує купувати нашу продукцію і тим паче брати під неї кредити. Навпаки, якщо клієнт вже підписав договір, але з об’єктивних причин хоче відмовитися від покупки, він може повернути нерозпаковану продукцію, і угоду розриваємо», – каже нам PR-менеджер компанії Аліна Кужель.

Юристи про судовий спір

Адвакат Михайло Гулак, який першим виграв суд проти косметичної компанії, каже, що судовий спір можна виграти, якщо довести в суді, що креми насправді були неякісними.

«Зараз я консультую іншу жертву, – каже Гулак. – В першому випадку ми розібралися з вмістом кремів. Виявилося, що там є дуже шкідливі і заборонені речовини (наприклад, лауретсульфат – засіб для чищення машин.»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!