Всі скаргиУчасникам АТО не виділяють землі – скарга від читача

До «Електронної книга скарг України» звернувся військовослужбовецьз міста Броди, що на Львівщині. Чоловік запевняє – учасникам АТО не виділяють ділянок землі.

Ось його лист:

«Учасникам АТО у Бродах Львівської області не виділяють ані клаптика землі. До кого звертатись по допомогу,  незрозуміло.
Я є військовослужбовцем ЗСУ –  не мобілізованим, а штатним офіцером. Проживаю та прохожу службу у військовій частині міста Броди.
Ще до подій 2014 року неодноразово звертався до міської ради містащодо виділення земельної ділянки під індивідуальне будівництво! Та зіткнувся з непереборною проблемою!

Щоразу, коли я приходив, писав заяву про виділення земельної ділянки, всі, від секретаря міського голови до депутатів, запевняли, що я займаюсь марною справою.

Після написання заяви я мав очікувати найближчого засідання міської ради, на якому, можливо, буде вирішуватись це питання. По закінченню засідань ніхто не повідомляв мені, чи було виділено ділянку. Доводилося  самому оббивати поріг міської ради і з потугами дізнаватись про якийсь результат розгляду моєї заяви.

Отже,я маю приходити на кожне засідання та писати заяву. Заява ніде не рееструється, при запитанні про наявність якоїсь реестраційної книги на мене з подивом та посмішкою поглядає секретар, зауважуючи, що справа марна.Такий самий ефект і від депутатів.

На сьогодні я приймав участь в АТО, починаючи з квітня 2014 року. Згідно закону України, учасникам АТО мають виділяти і без того гарантовані Конституцією ділянки землі.

Тож, я вчергове звернувся до міської ради та написав заяву. Сталося це у вересні 2014 року. Ні відповіді про рішення, ні реестрації у обліковій книзі не було виконано.

Наскільки мені відомо, ниніподібні ділянки не розробляються і видаватись не будуть.
Виходить, простіше купити ділянку у тих самих депутатів,ніж отримати її законним шляхом».

Редакція «Електронної книги скарг України» розуміє, що ситуація на Сході країни та проведення АТО подекуди стає причиною проблем наших співвітчизників. Ми закликаємо Вас не мовчати та надсилати свої скарги на електронну адресу reaction.ua@gmail.com.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК