Всі скаргиЖКГУ Запоріжгазі неможливо платити за лічильником

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що у Запоріжгазі жахливе ставлення до людей, які стабільно платять за газ.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Будь ласка, допоможіть вирішити проблему, яка майже рік не дає спокою жителям Запоріжжя та Запорізького району.

З початку року відмінили контролерів по газу, які щомісяця знімали показання лічильника у громадян, за якими потім люди оплачували рахунки. Зараз потрібно в останній день місяця телефонувати до горгазу і диктувати показання свого лічильника. Але дозвонитись до них нереально! А якщо і реально, то, як виявилось, ніхто ці показання не фіксує.

І людям, які постійно платять за використаний газ щомісяця приходять квитанції з заборгованністю. Причому великою!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «За несплату кредиту родину виставляють із дому»

Щоб розібратись з проблемо,ю потрібно їхати в Запорізький горгаз (Південне Шосе, 52) і, потрапивши на прийом, просити звірити дані компютера з проплаченими квитанціями. Але і тут чекає розчарування. Черги по 150-200 людей щоденно! Люди стоять у чергах по декілька днів.

А коли нарешті вони заходять у кабінети, то «люб’язні» працівники горгазу, крім стандартного хамства, ще й відсилають людей за якимись паперами. Виходить, що люди, які постійно сплачують за газ, повинні витрачати свій час, нерви, терпіти постійне недовольство працівників горгазу! І ніхто цим питанням не займається! Допоможіть, будь ласка! На Вас одна надія! З повагою, Олена”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!