Всі скаргиГоловнеДержавні органиУ Харкові ДВС відмовляється виконати рішення суду. Люди залишаються без води

До “Електронна книга скарг України” продовжує відслідковувати скарги наших читачів. Одна з них – це скарга на ОСББ, яке відімкнуло рік тому відімкнуло квартиру пенсіонерів від водопостачання. Усю зиму вони боролися в судах за своє право на воду і ходили по неї до бювету. Суд став на їхній бік, але, якби цим все завершилося. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

Відповідно до ст. 28 Конституції України ніхто не може бути підданий жорсткому, нелюдському або такому, що принижує його гідність поводженню. У Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод чітко прописано – ніхто не повинен зазнавати нелюдських або принижуюче гідність поводження. Але маємо те, що маємо.

28 березня 2018 року апеляційних суд Харківської області поставив крапку у наболілому питанні – виніс постанову по справі №629/3323/17, якою апеляційну скаргу Лісової Олени Михайлівни, Лісового Юрія Івановича задовольнив та зобов’язав ОСББ відновити холодне (питне) водопостачання у квартиру №73, житлового будинку №28, мікрорайон – 1, м. Лозова Харківської області. Але, судове рішення не виконується! Замість виконання рішення суду, відділ ДВС повернув нам виконавчий лист з повідомленням, у якому міститься вимога про сплату авансного внеску (очевидно не без участі очільників міста). Вимоги відділу ДВС незаконні і суперечать Закону України “Про виконавче провадження” – ст.26 ч.2, у якій чітко прописано, що авансовий внесок за рішенням майнового характеру підлягає стягненню з боржника, тобто з ОСББ. На дії державного виконавця нами подана скарга начальнику відділу ДВС і до теперішнього часу ні відповіді на скаргу, ні виконання рішення сууду відділом ДВС не проводиться.

Нагадаємо, 17 липня 2017 року наших квартиру наших читачів незаконно відімкнули від питного водопостачання. І до сьогоднішнього дня пенсіонери вимушені боротися із цією системою.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!