ІншеВсі скаргиДержавні органиУ власників паїв відібрали земельні ділянки

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, які переконують, що їхніми земельними ділянками незаконно заволоділа одна людина. За словами читачів, було підроблено документи за допомоги місцевого землеміра.

Ось їх лист:

“Ми, жителі с .Хорлупи Волинської обл.Ківерцівського району, власники земельних паїв та їх спадкоємці, а саме: Сергійчук Семен О. , Повшук Софія О.,Синюк Олексій І., Ришневський Володимир В., Збаражська Любов П.,Одемчук, Віктор П., Возняк Зінаїда Л., звертаємося до вас із заявою про те, що наші земельні паї (ділянки) розмірами 0,19 га кожного (сіножаті), що знаходяться поблизу траси-Луцьк-Рівне, протизаконним способом підробки документів заволодів житель м.Луцька Колодяжний Олександр Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неправдиві оголошення на OLX

Про це свідчить технічна документація на цей участок землі, датована 2007 роком. Йому допомагала в обманних діях землемір с.Хорлупи Збагерська Віра Романівна. Ми звернулися в районну Раду та Земельне Управління в м.Ківерці із заявою розібратися з цією проблемою та звертаємося до вас з проханням про допомогу. Хочемо повернути наші земельні наділи, які ми чесно заробили багаторічною, важкою працею на цій же землі у рідному колгоспі. ”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК