Всі скаргиЖКГУ Вишневому за комуналку хочуть втричі більше, ніж зазвичай

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Оксана, яка не може зрозуміти звідки взялися непомірні ціни на комуналку і чому “Київенерго” не врахував цього разу показники їхнього центрального лічильнику в будинку. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В нашому будинку, що знаходиться за адресою провулок Чугуївський, 19-а встановлений будинковий лічильник на опалення. Минулий сезон ми платили по ньому так і цей, але за лютий прийшли просто шаленні суми в квитанціях де порахованоне по лічильнику, а по квадратних метрах в той час як лічильник знаходиться на своєму місці.

В Київенерго пояснити нічого не можуть, тільки кожуть, щоб писали заяви, але ж потрібно платити, а суми разюче високі, якщо в попередні місяці була за однонокімнатну квартиру 390-400 грн, то за лютий прийшло – 1350 грн. Допоможіть вирішити це питання”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!